Polityka prywatności serwisu www.krtgroup.pl

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług .
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

KRT GROUP SP Z O O z siedzibą Ul. Juliusza Osterwy 4/10 23-200 Kraśnik, NIP: 7151946606

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
6. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacji
7. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
8. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
9. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
10. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
11. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.krtgroup.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.
Kraśnik
Kuchnie na wymiar, Meble na wymiar, Meble łazienkowe na wymiar, Garderoby na wymiar, Meble sklepowe na wymiar, Meble do instytucji na wymiar, Meble biurowe na wymiar, Zabudowy wnęk, Meble do instytucji, Meble biurowe, Kraśnik, Lublin, Janów Lubelski

Nasza lokalizacja

Juliusza Osterwy 4/10
23-200 Kraśnik

Zapraszamy
Lublin
Janów Lubelski
oraz województwo Lubelskie

Dane kontaktowe

info@krt-group.pl

Krzysztof:
Tel: 883 753 777
k.tkaczyk@krt-group.pl

Tomasz:
Tel: 535 976 017 - Tomasz
t.tkaczyk@krt-group.pl
Copyright 2024© Meble KRT GroupProjekt i wykonanie  Meble WGB-Group

Garderoby na wymiar janów lubelski, Garderoby na wymiar kraśnik, Garderoby na wymiar lublin, Kuchnie na wymiar janów lubelski, Kuchnie na wymiar kraśnik, Kuchnie na wymiar lublin, Meble biurowe janów lubelski, Meble biurowe kraśnik, Meble biurowe lublin, Meble biurowe na wymiar janów lubelski, Meble biurowe na wymiar kraśnik, Meble biurowe na wymiar lublin, Meble do instytucji janów lubelski, Meble do instytucji kraśnik, Meble do instytucji lublin, Meble do instytucji na wymiar janów lubelski, Meble do instytucji na wymiar kraśnik, Meble do instytucji na wymiar lublin, Meble łazienkowe na wymiar janów lubelski, Meble łazienkowe na wymiar kraśnik, Meble łazienkowe na wymiar lublin, Meble na wymiar janów lubelski, Meble na wymiar kraśnik, Meble na wymiar lublin, Meble sklepowe na wymiar janów lubelski, Meble sklepowe na wymiar kraśnik, Meble sklepowe na wymiar lublin, Zabudowy wnęk janów lubelski, Zabudowy wnęk kraśnik, Zabudowy wnęk lublin

łazienkowe Garderoby sklepowe do